Як краще стелити рулонний газон

04 Ноября 2018

item_11_outsideView_01.jpg

Кожен власник присадибної ділянки намагається всіляко її облаштувати, адже продуманий ландшафтний дизайн здатний підкреслити красу будинку, надати йому індивідуальності та атмосфери.

Людям, які не звикли чекати і хочуть швидко отримати рівне щільне покриття своєї ділянки, на допомогу приходять рулонні газони, які, до речі, можуть бути використані і для вертикального озеленення, що перебуває сьогодні на піку популярності.

item_11_outsideView_03.jpg

Якщо рішення про купівлю трави в рулонах вже прийнято, постає питання, коли краще стелити рулонний газон? Рулон можна стелити, починаючи з травня і закінчуючи листопадом, але при цьому необхідно враховувати стан ґрунту. Якщо ґрунт буде скріплений заморозком, а після трохи підтане, на ньому утворяться ями, в яких буде накопичуватися вода, і рулони, розміщені на мокрій землі, розмокнуть.

Облаштування саду краще не починати у спекотну погоду. Влітку його доведеться поливати щодня, а при особливо високих температурах – двічі на день. За сприятливих погодних умов вже через три тижні трава пустить коріння, тому найкращим часом для розкочування рулонного газону вважається вересень: ґрунт у цей період вологий і теплий – те, що потрібно для швидкого і гарного результату. Через 20-30 днів після укладання, вам вдасться виростити досить густий трав`яний покрив, яким можна сміливо ходити.

Перша стрижка газонного покриття залежить від пори року, коли він був розстелений:

  • весняно-літній період – стригти траву можна після проростання, тобто через три тижні після укладання рулонів;
  • осінній період – якщо розкочування рулонної трави відбулося не раніше кінця вересня, то зі стрижкою варто почекати до наступної весни, коли трава виросте до 10 сантиметрів.

Як правильно укласти рулонний газон своїми руками

Не так давно рулонні газони використовувалися лише для обладнання спортивних майданчиків, але сьогодні завдяки ним кожен власник присадибної ділянки може створити у себе в саду густий зелений трав`яний покрив без бур`янів. Це дуже зручно і вимагає мінімуму зусиль, адже простелене на землі газонне покриття через кілька днів «закріплюється», а через 2-3 тижні по ньому вже можна сміливо ходити.

Для того, щоб власноруч розстелити рулонну траву, вам потрібно буде скористатися котком, граблями і лопатою. Перед розкочуванням рулонів необхідно провести підготовку ґрунту під газон: земля має бути очищена від сміття, бур`янів і каменів, родючий шар ґрунту розподілений по всій площі та вирівняний (розрівняти ґрунт можна граблями).

Як укладати рулонний газон (поетапно):

1. Розгортання. Після того, як рулони завезли на вашу ділянку, бажано одразу приступити до роботи. Залишаючи траву в згорнутому вигляді, ви ризикуєте викликати пересихання дернини та її гниття усередині рулону.

2. Розкочування. Слід розкачати пласти газонного покриття паралельно один одному стик у стик. Щоб уникнути зминання трави, не бажано ставати на неї ногами, можна скористатися дерев`яною дошкою.
3. Накочення. Розстелений трав`яний покрив неодмінно треба зволожити, а після закоткувати. Пройдіться поперек швів котком, дійте акуратно, щоб не пошкодити дерен.
4. Обробка країв. Скористайтеся лопатою і рівно обріжте краї готового газону.
5. Полив. Перші 7 днів поливати готовий газон необхідно щодня. Наступні 2-3 тижні після укладання, слід постійно стежити за тим, щоб ґрунт був достатньо зволожений.

Озеленення території за допомогою рулонної трави відбувається швидше, легше та ефективніше, ніж посадка травосумішей своїми руками. Вам не доведеться вибирати потрібну суміш, змішувати насіння з піском, сіяти, підбирати для неї добрива, доглядати за ранніми сходами і ретельно досліджувати кожен квадратний метр площі ділянки, слідкуючи за залисинами і не пророслим насінням.
Якщо ви хочете добитися результату в стислі терміни і не витрачати при цьому зайвих зусиль – віддайте перевагу рулонному газону.

item_11_outsideView_02.jpg

Специальное предложение для ландшафтных дизайнеров и компаний, цена от 50 грн

Заказать

Специальное предложение для ландшафтных дизайнеров и компаний

Цена от 60 грн

Поля, отмеченные * обязательны к заполнению

ООО “Днепр-Газон”