Купити спортивний газон в Україні

field.jpg

Якісний рулонний спортивний газон характеризується в першу чергу щільним і еластичним трав`яним покровом, а в складі травосмеси такого покриття повинні бути рослини, стійкі до постійного витоптування. Завдяки цим особливостям спортивні газони активно використовуються для організації футбольних полів, полів для гольфу, тенісних кортів і іншого роду майданчиків для занять спортом. Газонний дерен відрізняється високим рівнем міцності і еластичності, оскільки повинен швидко відновлюватися після впливу таких зовнішніх факторів, як постійне витоптування і примхлива погода.
Нерідко спорт газон використовується не тільки на великому полі для футболу або гольфу, але і для облаштування дитячих або ігрових майданчиків, що робить спортивний газон відповідним і вигідним в плані ціни-якості варіантом покриття присадибної ділянки.
Продумуючи ландшафтний дизайн території, навколишнього ваш заміський будинок, потрібно задуматися про те, яку функцію вона буде виконувати. Якщо вам важливо виключно декоративне облаштування саду, краще звернути свою увагу на інші види трав`яних покриттів в рулонах, але якщо ви бачите свою ділянку як постійне місце для активних ігор, будь то футбол, теніс або волейбол, то спортивний газон - це саме те, що вам потрібно! При належному догляді естетично таке покриття буде виглядати не гірше садово-паркового, але воно куди краще підійде любителям активного відпочинку, оскільки набагато краще відновлюється після постійного зминання і витоптування і стійкіше до будь-яких примх погоди.
Для того, щоб газон спортивного типу зберігав міцний покрив і насичений зелений колір цілий рік, а також не мав лисин і бур`янів, при його створенні прийнято використовувати невибагливі і швидкозростаючі рослини з пружними і товстими стеблами, наприклад:

  • тонконіг лучний
  • костриця червона
  • райграс пасовищний
  • гребенник звичайний
  • мітлиця біла

Як правило в складі травосуміші для спортивного покриття в рулонах повинна переважати костриця червона, але допустимо поєднання вищевказаних витривалих культур. Газон для спорту, вирощений з такою зелені, характеризується найкращим співвідношенням ціни і якості і буде виглядати естетично навіть після багатогодинної гри в футбол або рясного дощу.

boots.jpg

Ціна натурального футбольного газону

Якщо ви вирішили облаштувати натуральний футбольний газон, вам необхідно купити спортивне газонне покриття в рулонах, - воно ідеально підходить для бігу та інших активних занять спортом, саме довговічне і невибаглива в догляді, тому не найнижча ціна цієї трави цілком виправдана її якістю і зносостійкість.
Зв`яжіться з нами прямо зараз, і наші фахівці допоможуть вам з підбором травосмеси для натурального футбольного газону і проконсультують з питань догляду за травою. При необхідності наші менеджери можуть порекомендувати вам ландшафтні організації, які в найкоротші терміни організують доставку і укладання спортивного рулонного трав`яного покриву, що ідеально підходить не тільки для футбольного поля, а й для інших майданчиків, створених для занять спортом.

ball.jpg

Специальное предложение для ландшафтных дизайнеров и компаний, цена от 50 грн

Заказать

Специальное предложение для ландшафтных дизайнеров и компаний

Цена от 60 грн

Поля, отмеченные * обязательны к заполнению

ООО “Днепр-Газон”